Koszyk

„Każdy projekt jest inny, bo każdy projekt robimy dla innego człowieka”


to słowa wypowiedziane przez jednego z czołowych architektów polskich, które podzielamy w stu procentach. Wychodząc z tego założenia stworzyliśmy Galerię mebli i oświetlenia, której celem jest upiększenie i rozświetlenie Państwa domów i biur, a także zapewnienie maksymalnej wygody i komfortu. Posiadając odpowiednią wiedzę, doskonałe zaplecze oraz znakomitych pracowników – specjalistów w swojej dziedzinie - udało nam się na przestrzeni lat zdobyć wysoką pozycję w branży oraz masę zadowolonych Klientów. Pracowaliśmy dla wielu instytucji prywatnych i publicznych, w tym urzędów, banków, szkół, hoteli, uniwersytetów i domów studenckich, ośrodków wypoczynkowych, kawiarni, restauracji, sal konferencyjnych i audytoryjnych, a także dla osób prywatnych i firm. 

Nasza historia sięga roku 1991, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję oraz dystrybucję wysokiej klasy mebli biurowych. Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o meble do domu oraz oświetlenie, prowadząc ich sprzedaż oraz zajmując się doradztwem w tej kwestii. W ten sposób od roku 2008 rozpoczęła swoją działalność Galeria GEA, którą dziś śmiało nazwać można największą Galerią Mebli i Oświetlenia na całej Ziemi Lubuskiej. Nie poprzestajemy jednak na tym. Ciągle rozszerzamy swoją ofertę, rozwijając naszą wiedzę branżową, by sprostać wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią pomoc w dobraniu idealnych mebli, dekoracji i oświetlenia do każdego wnętrza, zgodnie z najnowszymi trendami. Właśnie z tego powodu na bieżąco jeździmy na targi branżowe śledząc nowości i trendy na odcinku wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Decydując się na wybór naszej Galerii, nasi Klienci liczyć mogą nie tylko na zakup mebli, dekoracji, czy oświetlenia od najlepszych w branży producentów, ale i na profesjonalną obsługę i pomoc w doborze niezbędnych do każdego wnętrza elementów. Pragniemy, aby nasza Galeria dostarczała Państwu inspiracji w urządzaniu mieszkań, biur, czy przestrzeni publicznych, dlatego u nas znaleźć można wyłącznie asortyment o niebanalnym i nietuzinkowym wyglądzie i o najwyższej jakości.

W naszej Galerii dysponujemy szeroką gamą artykułów dekoracyjnych, poczynając od lamp, dywanów, obrazów, czy lampionów, na wazonach i podkładkach kończąc. Dekoracje to zaledwie część naszego asortymentu. W prawdziwy zachwyt wprawią Państwa nasze meble – zarówno meble biurowe, jak i meble do sypialni, kuchni, czy salonu. Fantazyjne stoliki boczne, taborety, ławy, pufy, zegary i toaletki przypadną do gustu każdej koneserce i każdemu koneserowi pięknych przedmiotów. Nasz asortyment jest naprawdę ogromny, dlatego nie będzie łatwo wybrać pomiędzy pięknymi przedmiotami wykonanymi ze szkła, stali nierdzewnej, drewna, porcelany, czy z innych materiałów. Mnóstwo specjalnie wyselekcjonowanych przedmiotów oraz mebli wprawi w zachwyt każdą osobę, która urządzić będzie chciała pomieszczenie czy to w domu, czy w biurze. A jeśli ilość przedmiotów sprawi, że poczujecie Państwo mętlik w głowie, o radę poprosić możecie jednego ze współpracujących z naszą Galerią dekoratorów wnętrz, czy architektów, który w profesjonalny sposób doradzi jak optymalnie urządzić wnętrze, by spełniało wszelkie Wasze potrzeby.WIRTUALNY SPACER PO NASZEJ GALERII

Zapraszamy do poznania naszej galerii od środka.

ABY PRZEJŚĆ NA INNY POZIOM GALERII KLIKNIJ NUMER KONDYGNACJI POWYŻEJ KOMPASU.

Serdecznie zapraszamy


śledź nas na
instagram.com/galeriagea

śledź nas na
facebook.com/galeriagea

odwiedź nas
ul. Kręta 5, Zielona GóraCopyright by: Galeria GEA 2016
Designed & Developed by: milionoczu 2016